O Nas - Galeria Tayger

Idź do spisu treści

Menu główne:

Opis Galerii
   Galeria TAYGER Płock ul. Królewiecka 2, województwo mazowieckie otworzona została w marcu 1996 roku na miejscu zabytkowej odlewni Zespołu Fabryki Maszyn Rolniczych M.S. Sarny. Obecna forma centrum handlowego jest rezulatatem adaptacji, rozbudowy przeprowadzonej na przestrzeni ostatnuch 15 lat(1996-2010).
Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 8057 m2. Przy budynkach galerii handlowej znajdują się dwa parkingi na 100 samochodów. Nowoczesne centrum handlowe w Płocku z doskonałą lokalizacją to dwukondygnacyjny budynek. Estetyczny wystrój wnętrz nadaje ciepły i przyjazny charakter.
W Galerii znajduje się ponad 70 sklepów.
   Galeria Handlowa została usytuowana w centrum miasta Płocka w rejonach ulic Bielskiej, Jachowicza, Sienkiewicza, na terenie Starego Miasta. W pobliżu znajduje się Urząd Miasta Płocka, Teatr Dramtyczny, Urząd Skarbowy i Urząd Marszałkowski, hotel Petropol sieci Best Western, Rzemieślniczy Dom Handlowy tzw. "Antypodkowa" wraz z jednym z największych bezpłatnych parkingów.
   Bliskość tras z znaczeniu ponadlokalnym oraz sąsiedztwo z jednej strony śródmiejskich uliczek centrum turystyczno-kulturalnego miasta, a z drugiej intensywnej zabudowy wielorodzinnej(osiedle Tysiąclecia) sprawia iż obszar ten generuje podwyższony ruch pieszych i samochodowy praktycznie o każdej porze dnia. 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego